Ігор Блошко

АВТОРСЬКИЙ БЛОГ

Сьогодні (11.08.21р.) важливе судове засідання у Ленінському суді м.Миколаєва...

2021-08-11

Сьогодні відбулося чергове судове засідання у кримінальній справі по ДТП, яке скоїв Калашніков, за яке під вартою знаходиться Аршинов...

2021-08-02

Ось вам зразок, як поліція хвилюється за свій імідж і репутацію під керуванням прибульця із Одеси на посаді начальника ГУНП - Сергія Шайхета.

2021-07-20

Сьогодні хтось познущався над ГАСКом, точніше над Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міськради, точніше над заступником начальника - Савчуком Олексієм Сергійовичем.

2021-07-01

Хочу вам розповісти про чергове безґлуздя під дахом Авакова.

Всі ви напевно знаєте, що зараз у поліції відбувається реорганізація і зміна штатної розстановки особового складу. Наприклад, у Миколаївській області створено 4 нових управління, крім ГУНП. У тому числі, в обласному центрі - окреме міське управління. Сільські відділи перетворили на сектори, інші підрозділи у відділення і тому подібна лобуда, яка нічим не оправдана.

2021-01-31

Читаю у ЗМІ про "Миколаївводоканал" і дивуюсь, як вдало можна перекручувати інформацію. Навіть ту, яка подана від імені СБУ. Есбеушники від себе прикрасили, а деякі ЗМІ ще і припудрили. Пам'ятаю колись СБУ розповідало, як в Одесі і Києві викрили організоване злочинне угрупування, до якого входили аж громадяни РФ. Демонстрували російські паспорти...

2021-01-12