top of page

АВТОРСЬКИЙ БЛОГ

Анатолій Гуньков
Image-empty-state.png

Таким чином початок протистояння став неминучим. Кличко є дуже незручним опонентом, адже у ситуації постійного зниження рейтингу діючого Президента, досі популярний як видатний спортсмен київський мер, ще й у випадку підтримки з боку президентських кіл США, може стати фаворитом майбутніх перегонів і відповідно - Президентом України.

ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ПЕРЕГОНИ РОЗПОЧАТО

2021-08-30

Image-empty-state.png

У вівторок 25.05.21 р. об 11.00 має відбутися наступне засідання по моїй справі № 754/5952/20, "змайстрованій" СБУ на підставі моїх антипорошенківських статей та блогів, написаних у 2018-му році.

Тиск продовжується

2021-05-20

Image-empty-state.png

СБУ оголосила боротьбу з порошенком державною зрадою. Думаєте нісенітниця? Нажаль - правда. СБУ, очолювана улюбленцем президента Зеленського Іваном Бакановим, несподівано для багатьох зе-виборців стала на активний захист скинутого тими ж виборцями екс-президента України.

Маски скинуто і почалася відкрита боротьба з громадськими активістами з використанням всіх можливостей державної машини. Обшуки, допити та судове переслідування стали нормою нашого сьогодення, а те, що при цьому дотримання європейських норм і загальних прав людини відкинуто як принцип, а у правовому полі ми стрімко наздоганяємо Сомалі, вже мало хто приховує.

Початок великого терору

2020-08-07

Image-empty-state.png

Отак нещодавно виглядав сплюндрований пам'ятник Георгію Гонгадзе та журналістам, які загинули за свободу слова, що знаходиться у сквері Георгія Гонгадзе в м. Києві. Так само насьогодні виглядає ситуація з дотриманням гарантованою Конституцією свободи слова в Україні.

ЧИ Є СВОБОДА СЛОВА В УКРАЇНІ?

2020-06-10

Image-empty-state.png

Більшості людей, які проживають на території колишнього СРСР добре відомий військовий переворот в Чілі, що відбувся у вересні 1973 року. Ті, хто жив тоді в союзі, добре пам'ятають продемонстровані по телебаченню кадри палаючого президентського палацу "Ла Монеда" в Сантьяго ...

ЧИ МОЖЕ ВІЙСЬКОВИЙ ПЕРЕВОРОТ ЗМІНИТИ ОБЛИЧЧЯ КРАЇНИ?

2018-10-01

bottom of page