top of page

Тиск продовжується

Анатолій Гуньков

2021-05-20

У вівторок 25.05.21 р. об 11.00 має відбутися наступне засідання по моїй справі № 754/5952/20, "змайстрованій" СБУ на підставі моїх антипорошенківських статей та блогів, написаних у 2018-му році.

У вівторок 25.05.21 р. об 11.00 має відбутися наступне засідання по моїй справі № 754/5952/20, "змайстрованій" СБУ на підставі моїх антипорошенківських статей та блогів, написаних у 2018-му році.
Я недарма цього разу вказав номер справи, адже, шукаючи засідання в переліку засідань, призначених на 25 травня у Деснянському районному суді м. Києва а ні за номером справи, а ні за прізвищем судді (Броновицька О.В.), а ні за своїм прізвищем так і не знайшов. Але зазначений вище час був вказаний у підписаній мною та моїм адвокатом Семашком Д.М. повістці. Я впевнений, що засідання відбудеться, але без номеру справи, часу та зали жодному журналісту акредитуватися у суді не вдасться.
Скоріше за все це новий "фінт" групи прислужників порошенка, направлений на унеможливлення реєстрації представників ЗМІ, адже нас чекає допит "важливих свідків звинувачення".
Що це за свідки ми вже бачили і можемо побачити ще за посиланням https://www.facebook.com/GeoUaCom/videos/323117889441147/
На відео у чорній кожанці "а-ля ЧК" перший свідок - оперативник КДБ СРСР, вибачте - СБУ, який брав участь у проведеному у мене обшуці (на відео погано чути прізвище, щоб не помилитися розповсюджу пізніше). Мабуть він дуже старався на службі в таємній поліції, але став недооціненим і, як він сам зізнався, був понижений на посаді із слідчого до оперативника. Така важка доля, свита порошенка не оцінила, доводиться старатися далі. Отже, "лицар плаща і кинджала" дав нам дуже важливу інформацію, що я закликав до повалення державної влади (до постскриптуму мабуть не дійшов, хоча впевнено завіряв, що читав усе). Але то пусте, головне, що згадав, що був у мене, все читав і обшукав, здобув для СБУ мої комп'ютер та телефон, але забув... у якому році.
Нічого не скажеш, кваліфікований персонаж. Якщо вони там всі такі, тоді немає нічого дивного у тому, що в столиці України диверсанти спокійно підривають відповідальних співробітників військової розвідки, а стратегічні військові склади по всій країні вибухають або самі, або за допомогою потойбічних сил.
Проте натхнення на проведення у мене обшуку вистачило і до суду передали... Молодці, здибали! А щодо диверсантів, то хай там гуляють. Головне розібратися з тими, хто "сивочолого гетьмана" не цінує та загнати назад на кухні занадто говірких. ЧК (ой, вибачте, СБУ) працює!
Отже, у вівторок нас чекають наступні "цінні свідчення" від наступних "героїв". Імена ці повинна знати вся країна! Тому, до зустрічі, як завжди, запрошуються представники ЗМІ, політики, громадські діячі та ті, хто не згодний із тим, що у нас поступово але впевнено забирають основні права і свободи.
P.S. Сподіваюсь, що цього разу прибудуть всі оратори і я, нарешті, зможу подати клопотання про виклик порошенка та Жванії. Впевнений, що покази цих добродіїв внесуть певне пожвавлення у наше буденне життя.
P.P.S. Ім'я нашого "героя" Віталій Ренкас. Тепер хештег із його прізвищем разом із іншими прикраршатиме публікації по цій справі. А може і не тільки по цій.
#порошенко #Жванія #СБУ #Зеленський #Суд #терор #репресії #Тивоненко #Сибіряков, #Ренкас

bottom of page