top of page
Гутман.jpg

ДМИТРО ГУТМАН

Голова OMU, журналіст, блогер, громадський діяч

Громадський діяч, учасник бойових дій за свободу України.

 За будь-яких умов доносить своїм читачам та глядачам неупереджену та об'єктивну інформацію. 

Почав кар'єру блогера та незалежного журналіста у липні 2017 р. Сфера діяльності: репортажі з місця подій, вулична журналістика, інтервьюінг. Член Національної спілки журналістів України. З 2019 року веде авторську програму “Вулична правда Дмитра Гутмана”.

Нодарі Цірікашвілі.jpg

НОДАРІ ЦІРІКАШВІЛІ

Журналіст, блогер, фотограф

Журналіст, блогер, фотограф.

Проживає в Україні з 2005 р. Активний учасник Революції Гідності. Талановитий фотограф, професійно займається спортом. Сфера діяльності: фоторепортаж, відеорепортаж, блогерство у соціальних мережах. Створив та адмініструє сторінку у Facebook “Україна+Грузія”.

Сергій Акімовї.jpg

СЕРГІЙ АКІМОВ

Журналіст, блогер, громадський діяч

Мешкає у м. Запоріжжя. Активний учасник Евромайдану, незалежний відеоблогер. Приймає активну участь у формуванні громадської думки та розвитку громадянського патріотичного руху. Сфера діяльності: антикорупційні розслідування, захист прав громадян, новинний відеоблогер.

Веде власні канали на Youtube “Интересный Аким” та “Politican Ukraine”.

Гукьков 2.jpg

АНАТОЛІЙ ГУНЬКОВ

Журналіст, блогер, громадський діяч

 З 1990-го року активно займається громадською та політичною діяльністю. У своїх статтях та блогах відверто ділиться з читачами своїми поглядами на наше сьогодення. Сфера діяльності: антикорупційні розслідування, аналітика подій, громадянська політика. Досі переслідуються владою за свою антикорупційну та просвітницьку роботу журналіста. Веде власний блог на вlogspot.com та сайт.

Артур Петросян.jpg

АРТУР ПЕТРОСЯН

Адвокат, громадський діяч, медіаюрист

З 1988 проживає в Україні, з 2015 у Києві. Засновник та управляючий адвокатським бюро. Має чітко виражену про українську політичну позицію. Сфера діяльності: волонтерські консультації у сфері медіа, юрист з медіа права, адвокат з  кримінальних, цивільних, господарських справ. Веде власний блог на Facebook.

Гоцуцов.jpg

ДМИТРО ГОЦУЦОВ

Громадський діяч, учасник АТО/ООС, волонтер

Переїхав з окупованого Донецьку у 2014 р. до Києва , займався волонтерською та інформаційною підтримкою добровольчого батальйону “Донбас”. Сфера діяльності: активна громадська та правозахисна діяльність, лідер громадської думки, соціальна підтримка незахищених верств громадян.  

Організатор та аналітик інформаційних громадських проєктів.

Сторінка на facebook

bottom of page