Ігор Блошко

2021-12-27

Ви своєю буденністю постійно чимось незадоволені, то площа вам не того кольору, то сіся не подобається біля мера Садового, то військовий облік жінок бентежить. Беріть приклад з баштанців. Вони вже четвертий день і ржуть, і сумують. Оце розумію - є контраст.
Справа у тому, що чотири дні назад голова Баштанської ОТГ виступив по миколаївському телебаченню з річним звітом. Заплатив кошти комерційному телеканалу і сховався у телевізор від зустрічі з людьми, від їх наболілих запитань. Шкода, що він не знає законодавства і думав таким чином пропетляти. Цим самим загнав себе в кут і тепер після опублікованого звіту, протягом 15 днів повинен призначити дату, час і місце зустрічі зі своїми виборцями. Про це пізніше, а зараз про його виступ.
Сказане з телевізора можна розкладати на крилаті фрази. Баштанці цей звіт охрестили короткою назвою "Вєтки звисають...", "Позоріще", "Сором за Баштанку"... А самого міського голову ОТГ тепер називають "Баштанський Конфуцій". І смішно, і сумно!
Я теж не бажав залишатись у стороні і приклав зусилля, щоб увіковічити перли Анатоліча для нащадків. Придбав папірус і викарбував його цитати. Не пошкодуйте півгодини часу, послухайте місцевого Кличка, зрівняйте сказане з папірусом. Намагався слово в слово, майже літера в літеру. Ось тут цей шедевр на Ютубі, а папіруси під текстом:
https://youtu.be/9WWcrsVmAdY
Тіко один момент мене турбує. Олександр Анатоліч ненароком проболтався на телевізорі, що окремі аграрії незаконно користувались земельними ділянками. Хоч він і назвав це "гарним благом", мене все одно турбує відношення до сказаного правоохоронних органів. Щоб вони, не дай Боже, не зачипилися з перевіркою. Ой, які там органи))) У них сьогодні на подібні факти ерекція, як у пенсіонера.
А от що по-справжньому турбує, так це його амбіційні плани на майбутній рік. Недобудова у вигляді басейну імені Андрія Вадатурського продовжує розвалюватись і спотворювати Центральний стадіон. При цьому Анатоліч бажає поряд з басейном, під виглядом "Великого будівництва" створити наступну недобудову - Першу школу імені Ігоря Негулевського.
Заздріть! Це наш, місцевий, баштанський самородок)))

Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
1/1