top of page

Ігор Блошко

2022-02-03

"Понаєхалі" до миколївської поліції одеські "біженці". Мало того, що в їхніх очах наше місто, як корито для голодної..., так вони ще вважають, що своєю безтолковістю можуть порушувати і без того, обділених зарплатою поліцейських, у їхніх правах та соціальних гарантіях.
473 поліцейських Миколаївського РУП у минулому році були позбавлені можливості скористатися своєю відпусткою у повній мірі. Їх звернення до начальника МРУПу - Олега Чуканя з проханням про відпустки ігноруються. Чукань каже: "За цей рік відпустку підпишу, за минулий - ні". Пишу йому запит: "ЧОМУ НІ ???" Здавалося б у мізках людини, з отриманням такого запиту повинні скомунікувати між собою нейрони мозку та надіслати імпульс нервовій системі про існування певних обставини. Так закладено природою не тільки в організмі людини, а у всіх хребетних тварин. Чукань, напевно, є виключенням із правил. Аксони та дендрити не взаємодіють з нейронами у його черепній коробці. Надав відповідь на запит теж ні про що.
Тепер я змушений витрачати час і писати листа начальнику ГУНП - Сергію Шайхету, щоб він запустив процес еволюції в голові Олега Чуканя, шляхом службового розслідування і наказом про його покарання.
Це тільки стосовно відпусток, а скільки ще порушень службової дисципліни за короткий проміжок часу перебування на посаді, допустив одесит Олег Чукань, вам і не снилося. За своїм бажаннях збирати на ринках міста Миколаєва і смакувати червоною ікрою, перевіряти ліцензії та будувати дах миколаївським підприємцям для власної користі, взагалі забув про існування "Дисциплінарного статуту НПУ", не кажучи про диспозиції статей посадових злочинів у Кримінальному кодексі України.

bottom of page