top of page

Ігор Блошко

2021-08-11

Сьогодні (11.08.21р.) важливе судове засідання у Ленінському суді м.Миколаєва. Суддя Кокорєв повинен відмовити прокурору у продовженні терміну тримання під вартою Аршинова, який знаходиться у СІЗО замість Калашнікова за скоєння смертельного ДТП. Відмовить, якщо сам не на тому грошовому гачку, що і слідчий, і прокурори. Ще головне сьогодні на суді допит Калашнікова, звісно, якщо він з'явиться.
Унікальна і показова справа, по якій правоохоронці демонстративно проявляють свою продажність. І чхати вони хотіли з високої гори на обурення громадськості. На моїй пам'яті не те, що подібного не було, щоб з пасажира зробили водія і до того ж взяли його під варту, таке складно було собі уявити, навіть при всій безмозглості сьогоднішньої поліції і прокуратури. А виявляється, що і таке буває.
Мене розпирає бажання навести конкретні факти невинуватості Аршинова і докази фальшування справи аби вигородити Калашнікова. Поки не маю права цього зробити, доки такі факти не озвучать адвокати. До того ж не можу завадити ДБР у викритті злочинців у погонах.
Так, на сьогодні у ДБР відкрито два кримінальних провадження. Одне проти слідчого поліції Редіна, інше проти процесуальних керівників прокуратури - Петренко і Деміди. Та, нажаль, ДБР поки жує соплі, хоча вже могли б поміняти їх місцями.
Злі язики розповідають, що пасажира Аршинова зробили водієм автомобіля Калашнікова не безкоштовно. Товстосум комусь проговорився, а далі слухи пішли містом про витрачені 250 тисяч доларів. Так воно, чи не так, рано чи пізно все одно стане відомо. А те, що слідчий і прокурори отримали якусь суму коштів, це буде чудово видно по механізму фальшування справи, у тому числі і з арештом Аршинова. Не залишаться у стороні і судді, які виносили рішення про тримання під вартою невинуватої особи.
На останньому судовому засіданні стало відомо, що ті ризики, які зазначав суд для тримання людини під вартою є нікчемними. Підставою вказувалось про обмеження можливого впливу на свідків. Двоє допитаних у суді свідків красномовно дали покази на користь Аршинова та одночасно підтвердили винуватість Калашнікова. У такому випадку на що, на кого і заради чого міг впливати арештований? Абсурд!
У разі повторного продовження терміну тримання під вартою Аршинова, суддя Кокорєв автоматично стає співучасником групи фальсифікаторів. На горизонті вимальовується таке собі організоване злочинне угрупування (ОЗГ із числа: слідчий-прокурори-судді).
Чому Аршинова тримають під вартою? Чим довше невинувата особа позбавлена волі, тим більше суддя загоняє себе в кут, щоб НЕ виправдати особу. Він же не визнає своїм рішенням, що здійснював туртури відносно особи, безпідставно тримаючи її під вартою? Не визнає. У цьому і є системна продажність правосуддя в Україні.
Власне для цього прокурори і склали свою схему, щоб відпрацювати хабарі. Вони вписали серед інших прізвищ "свідка" Калашнікова. На якого начеб-то теж може впливати Аршинов. Тепер суд повинен допитати Калашнікова, перш ніж звільнити Аршинова. Задумка прокурорів зрозуміла. Калашніков не буде з'являтися на допит, а тому суддя повинен тримати Аршинова під вартою. Тепер повертаємося до вище сказаного: чим довше суддя буде тримати невинувату особу в СІЗО, тим складніше йому буде виносити виправдовувальний вирок. Все це грає на користь Калашнікова і демонструє ніщо інше, як відпрацювання хабарів.
Не все буде так, як того хотять продажні посадовці. Коли справжні докази почнуть вилазити назовню, слідопити не будуть знати куди ховатись, але буде пізно. Перший дзвіночок пролунав з допитом перших свідків. Далі пролунають докази фальшування підозри, розвалиться одна експертиза, з'явиться інша, а там і до кайданок на зап'ястях слідчого і прокурора недалеко.
Суддя Кокорєв себе вже зкомпрометував неодноразово. І відмовою у задоволенні клопотанні про звільнення Аршинова, і відмовою у клопотанні про трансляцію судового засідання у Ютубі, проти встановленої практики іншими судами та дещо в іншому. Тому для скарги до ВРП і відводу такого судді від розгляду цієї справи, адвокати напевно кваліфіковано назбирали матеріалів. Щось мені підказує, що адвокат Сергій Чернієнко, як колишній суддя, відправе на цугундер Кокорєва. А адвокати Євген Нирков і Тетяна Сініло підкладуть свої дрова для яскравого полум'я під його котлом.
Ви не можете залишатись осторонь цієї справи. Вона стосується нас кожного. Продажні слідчі, прокурори і судді не повинні розслідувати справи завдяки хабарям або своєї безмозглості. Сьогодні це стосується Аршинова, а завтра можуть продати вас, ваших рідних чи знайомих.
Приходьте сьогодні на судове засідання у Ленінський районний суд в м.Миколаєві, подивіться в очі прокурору і судді.
Початок о 13.00. годині.

bottom of page