![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_634d2676b26f4f19947026f59cb25ace~mv2.png/v1/fill/w_60,h_34,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_634d2676b26f4f19947026f59cb25ace~mv2.png)
Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу з перших днів війни в Україні залишився в Києві і не збирався йти з клубу в такий важкий час для нашої країни. Повідомляє SPORTNEWS.
Румунський фахівець в інтерв’ю італійському виданню Tuttosport поділився своїми переживаннями від того, що відбувається в Україні.
«Як я живу? Зі страхом. Дивишся в небо і не знаєш, що може статися будь-якої миті. Ми чуємо шум літаків, поки перебуваємо на полі. Ми проводимо матчі за зачиненими дверима. Траплялося, що нам доводилося чекати до години у роздягальні, перш ніж ми змогли продовжити матч».
Нагадаємо, що наприкінці лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України.
Українські клуби, зокрема й Динамо, змушені були проводити всі свої єврокубкові матчі за кордоном. Луческу неодноразово наголошував, що це дуже важко для команди в психологічному плані.
77-річний Луческу очолив київське Динамо влітку 2020 року та у першому сезоні привів команду до чемпіонського титулу. Контракт румунського фахівця з українським клубом діє до літа 2024 року.
На зимову перерву біло-сині пішли на третьому місці у турнірній таблиці УПЛ. Друга частина сезону чемпіонату України відновиться на початку березня.