top of page
Пошук

Військово-морські сили України створили бригаду морських дронів


У складі Військово-морських сил ЗСУ сформували окрему бригаду для застосування морських безпілотників. Як зазначає в суботу, 26 серпня, галузевий портал «Мілітарний», про створення нового з’єднання стало відомо під час урочистостей з нагоди Дня незалежності України. Повідомляє ZAXID.NET.


Автор публікації звернув увагу на те, що президент Володимир Зеленський 24 серпня на Софійській площі вручив державні нагороди, відзнаки військовим частинам і бойові прапори зі стрічками з почесними найменуваннями. Зокрема, бойовий прапор отримала і 385-та окрема бригада морських безпілотних комплексів спеціального призначення Військово-морських сил ЗСУ.


«Мілітарний» пише, що раніше про існування такого підрозділу у складі українського військового флоту публічно не повідомлялося. «Таким чином, у складі ВМС України вперше в історії сформовано окрему бригаду для застосування морських безпілотників (безпілотних суден)», – йдеться в публікації.


Імовірно, саме цей підрозділ атакує морськими безекіпажними катерами російські військові об’єкти в окупованому Криму й кораблі ворожого флоту у Чорному морі. Однак, публічно про діяльність 385-ї окремої бригади морських безпілотників ВМС ЗСУ не повідомляють.


Раніше керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що морські дрони є ефективною зброєю. За його словами, Україна вже освоїла «нормальне серійне виробництво» таких безекіпажних катерів. Однак він відмовився назвати кількість морських дронів, які використовуються для виконання поставлених завдань.


0 коментарів

Comments


bottom of page