top of page
Пошук

Одразу 42 дрони: у Криму нарікають на масовану атаку БпЛА


У Криму вночі було неспокійно

Одразу 42 безпілотники атакували Крим у ніч на п'ятницю, 25 серпня. Як повідомили в міністерстві оборони Росії, всі вони були знищені або знешкоджені у повітрі. Повідомляє DW.


"Засобами ППО виявлено 42 безпілотні літальні апарати. Внаслідок вогневого впливу над територією Республіки Крим дев'ять БпЛА знищено, 33 придушені засобами РЕБ та зазнали аварії, не досягнувши цілі", - запевнили в міноборони РФ.


Крім того, раніше так званий "губернатор" окупаційної влади Севастополя Михайло Развожаєв повідомляв, що в районі мису Херсонес також було знищено кілька безпілотників над морем. За його словами, пошкоджень цивільної інфраструктури зафіксовано не було.


Якщо заяви Москви щодо числа залучених під час атаки дронів - правда, то це виявиться однією з наймасованіших атак із застосуванням БпЛА в Криму за півтора року війни, нагадує Reuters.


Також напередодні міністерство оборони РФ заявило про збиття у ніч на п'ятницю запущеної Україною ракети над Калузькою областю, що межує з Московською областю.


Хоч про руйнування чи пошкодження не повідомлялося, але російські аеропорти на кілька годин призупинили обслуговування й прийом рейсів.


Україна майже ніколи публічно не бере на себе відповідальність за атаки на території Росії або на підконтрольній Росії території України, але в останні місяці визнає, що знищення російської військової інфраструктури допомагає Києву вести контрнаступ.


0 коментарів

Commenti


bottom of page