top of page

Леонід Маслов

2022-02-08


💥 Пана Лисенка, наркомана, який збив дітей на Ленд Крузері вже судять. Ми будемо добиватися максимального покарання. Машину йому дав Іван Раїна, наркоман, син голови Харківської РДА.
https://bit.ly/34iEpOJ

Багато зусиль було ще буде витрачено Дмитро Круговий Vitali Galenchenko і мною щоб ця справа рухалась за законом. Але завдяки ній ми познайомилися з прекрасною родиною (потерпілих), зокрема Дарья Михайлюта.

💥 Пан Єгіазарян (на фото), який збив 10-річного Антона на пішоходному переході (легкі ушкодження) і втік, сьогодні отримав максимальне адмінстративне покарання - 2 роки позбавлення права керування. Він також отримав 20400 грн штраф за їзду за кермом після позбавлення прав за пʼянку. Його також чекає великий цивільний позов щодо відшкодування моральної шкоди. Дякую, Віталій Галенченко.
https://bit.ly/3LiCNoD

Антон і його мати Ксения Буценко - біженці з Луганської області, живуть в гуртожитку, Ксенія працює прибиральницею. Більше нікого з родичів у них нема. Пан Єгазарян відмовився компенсувати їм шкоду в розмірі більшому, ніж вартість бампера і фари його автомобіля.

Якщо сподобалось, будь ласка, лайкніть сторінку, СЕНС Консалтинг - Sense Consulting щоб заощадити в добрі справи

(Номер карти Ксенії Буценко дам бажаючим в особисті повідомлення)

bottom of page