Єгор Соболєв

2021-11-08

В управлінні нашої державою нам досі не вдалося позбутися російської агентури. І Президент Зеленський теж пасує перед цією проблемою.

Призначений ним першим заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони Руслан Демченко є поганим прикладом. Він потрапив на цю посаду всупереч люстраційному закону і активній участі у розвороті до Росії у часи Віктора Януковича. Коли зараз журналісти з проєкту Схеми: корупція в деталях - RFERL запросили результати перевірки Демченка на відповідність закону "Про очищення влади", вони отримали від офіса Президента абсурдну і протизаконну відповідь, що доступ до цих матеріалів закрито.

Показово, що Демченко утримується на посадах, які дозволяють впливати на нашу зовнішню політику, при п'яти останніх Президентах, починаючи з Леоніда Кучми. Який цього року в інтерв'ю Українська правда до 30-річчя відновлення Незалежності назвав «нашпигованість нашого політикуму залишками московської агентури» ключовим викликом, який він недооцінив. Кучма пішов з посаді вже майже як 17 років. Ми вже восьмий рік у відкритій війні РФ проти цієї незалежності. Але завдання очищення влади залишається болючою невирішеною проблемою.

Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
1/1