Юрій Андреєв

2021-06-08

Турбота про людей чи захист своїх інтересів? 🧐
ДП "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" виставило на продаж через аукціон 42 квартири у ЖК Варшавський-2‼
🛑 Так-так, це саме ті квартири, які підприємство отримало, як замовник будівництва.
🛑Це саме ті квартири, які держава мала б віддати бійцям АТО/ООС, вчителям, науковцям….
🛑 Це саме той житловий комплекс, проти якого зараз виступає Фонд державного майна в особі ДП Пуща Водиця, подавши до суду на визнання недійсним договір, по якому отримала ці самі 42 квартири…
🛑Це саме те будівництво, яке окремі депутати і "активісти" називають незаконним, і при цьому держава торгує квартирами у цьому ЖК!
На сайті ТОВ "Національна Електронна Біржа" розмістили інформацію про аукціон, який відбудеться вже 18 червня
https://neb.org.ua/tender/view/UA-PS-2021-06-04-000050-3
На продаж виставлено житлові приміщення (квартири), загальною площею 2 670,10 кв. м у п’яти будинках ЖК.
Таким чином, Фонд державного майна визнає законність інвестиційних договорів, на які сама ж і подала до суду. Бо нелогічно якось продавати нерухомість у будинку, законність якого оскаржуєш у суді.
А ще не розумію на якій підставі зараз продаються ці квадратні метри, якщо згідно закону, розпоряджатися ними підприємство може лише після введення в експлуатацію будинку? Тож, я б радив активістам і народним депутатам, які так переживають за «соціальні» квартири, поцікавитися у Фонду державного майна, чому жоден учасник бойових дій, жоден вчитель, лікар, жодна багатодітна родина не отримали право на ці квартири?
42 родини могли б стати власниками житла у новобудові, з усіма зручностями. Та держава вирішила по іншому. Адже квартири не покладеш у кишеню. Гроші легше роздерибанити?
P.S. 65 мільйонів гривень отримало ДП Пуща Водиця, як фінансову допомогу на оплату праці, податки тощо. У разі визнання інвестиційного договору недійсним, як того хоче ДП та Фонд держмайна, держава має повернути фінансову допомогу, як і квартири, які вже виставлені на продаж.
Мені здається, чи держава просто хоче «кинути» нас, інвесторів законного будівництва?

Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
Цех майстер
Цех майстер

Describe your image

press to zoom
1/1