![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240725](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_44c3476c7d4b4b87a3d929a8f0a85961~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_81,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_44c3476c7d4b4b87a3d929a8f0a85961~mv2.jpg)
Юрій Андреєв
2021-06-08
Турбота про людей чи захист своїх інтересів? 🧐
ДП "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" виставило на продаж через аукціон 42 квартири у ЖК Варшавський-2‼
🛑 Так-так, це саме ті квартири, які підприємство отримало, як замовник будівництва.
🛑Це саме ті квартири, які держава мала б віддати бійцям АТО/ООС, вчителям, науковцям….
🛑 Це саме той житловий комплекс, проти якого зараз виступає Фонд державного майна в особі ДП Пуща Водиця, подавши до суду на визнання недійсним договір, по якому отримала ці самі 42 квартири…
🛑Це саме те будівництво, яке окремі депутати і "активісти" називають незаконним, і при цьому держава торгує квартирами у цьому ЖК!
На сайті ТОВ "Національна Електронна Біржа" розмістили інформацію про аукціон, який відбудеться вже 18 червня
https://neb.org.ua/tender/view/UA-PS-2021-06-04-000050-3
На продаж виставлено житлові приміщення (квартири), загальною площею 2 670,10 кв. м у п’яти будинках ЖК.
Таким чином, Фонд державного майна визнає законність інвестиційних договорів, на які сама ж і подала до суду. Бо нелогічно якось продавати нерухомість у будинку, законність якого оскаржуєш у суді.
А ще не розумію на якій підставі зараз продаються ці квадратні метри, якщо згідно закону, розпоряджатися ними підприємство може лише після введення в експлуатацію будинку? Тож, я б радив активістам і народним депутатам, які так переживають за «соціальні» квартири, поцікавитися у Фонду державного майна, чому жоден учасник бойових дій, жоден вчитель, лікар, жодна багатодітна родина не отримали право на ці квартири?
42 родини могли б стати власниками житла у новобудові, з усіма зручностями. Та держава вирішила по іншому. Адже квартири не покладеш у кишеню. Гроші легше роздерибанити?
P.S. 65 мільйонів гривень отримало ДП Пуща Водиця, як фінансову допомогу на оплату праці, податки тощо. У разі визнання інвестиційного договору недійсним, як того хоче ДП та Фонд держмайна, держава має повернути фінансову допомогу, як і квартири, які вже виставлені на продаж.
Мені здається, чи держава просто хоче «кинути» нас, інвесторів законного будівництва?
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)