![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240725](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_507f1a73261e40849220131107acddc8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_2255a6b35a23403bb20b9bc8bd8a074b~mv2.jpg)
![Втрати ворога 240726](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_af21f90e0a4949dcac55208d26f92170~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_78ed9651ad3344bca89f5277ccbe41fc~mv2.jpg/v1/fill/w_115,h_115,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_78ed9651ad3344bca89f5277ccbe41fc~mv2.jpg)
Олена Мосійчук
2021-05-28
Я обіцяла вам продовження про не до притулок в селі Сотницьке . Ми з Дімою в інтерв’ю розповіли що зараз відбувається, як за цей місяць волонтери притулку Пегас навели порядок там , як місцева поліція бездіє і вважає шо виконувати закон про захист тварин не варто , вважають що тварини це не живі істоти а просто майно … на жаль закон є , але не має чіткого його виконання та органів влади які б контролювали цей напрямок. Написавши закон про захист тварин, влада лише таким чином вдовільнила нібито вимоги щоозахисників на рівні закону , але на рівні виконання його нічого так і не зробили . Поліція просто бездіє тим самим породжують корупцію , самосуд , та безкарне вбивство тварин . На жаль Україна займає п’яте місце в світі по безпритульним тваринам .
Я хочу щоб на цю ситуацію звернув увагу Andrii Nemirovskiy який приймав участь в написанні закону про захист тварин і допоміг нам , я хочу щоб звернув увагу на без діяння місцевої поліції міністра внутрішніх справ #АрсенАваковМВС
Я хочу щоб на цю ситуацію звернули увагу місцеві депутати та уся Україна .
Повне інтерв'ю за посиланням
https://www.facebook.com/elena.mosiychuktam/posts/1460583694291565
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)
![лого информагентсво укр мін](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_87d8e4bc0c6648d58c6fe4be8162bff7~mv2.jpg)