ергій Коваленко, Kovalenko 4Сергій Станіславович Коваленко
top of page

Сергій Станіславович Коваленко

2021-06-02

Моє шанування добірному товариству!
Тож продовжимо огляд масштабної ідеологічної диверсії, закладеної в підручниках історії України для 10-го класу середньої школи. Для прикладу беру підручник Струкевича для 10-го класу 2018 року видання, раз вже почав. Є там §28 "Внесок українського народу в перемогу над нацизмом". Назва свідчить про європейсько-московський підхід до проблеми, а не про український. Якби був український підхід, то цей § мав би називатися "Внесок українського народу в боротьбу з нацизмом і комунізмом". Колективний Захід, європейсько-американський, використав комуністичний СССР-івський режим для перемоги над нацизмом і тим легалізував СССР ще на довгих 46 років. Нагадую, що у грудні 1939 року Ліга Націй виключила СССР зі свого складу за його напад на Фінляндію. Напад на Польщу вкупі з Німеччиною колективний Захід "проморгав". І отримав подальший розвиток агресії тоталітарних режимів проти себе.
Потім, включивши СССР до клубу переможців над нацизмом і прийнявши його до ООН, колективний Захід заплющив очі на злочини СССР проти українського та інших народів, загарбаних ним. Проте, від цього комуністичний режим СССР не стає менш злочинним, ніж він був насправді.
Тож ми не маємо підігрувати колективному Заходу у його відбілюванні московського СССР-івського комунізму у той період, що вони плідно співпрацювали проти німецького нацизму. Українці пам'ятають, що під СССР-івською окупацією 1920-1941 років вони зазнали неспівмірно більших втрат, ніж під німецькою окупацією 1941-1944 років. Отже, говорити виключно про "перемогу над нацизмом", а не про "боротьбу з нацизмом і комунізмом" нам не випадає. Проти нацизму постала вся демократична Європа, а комунізм, який нищив українців, вона згодна була терпіти, бо він нищив інші народи, які ця Європа не вважала своїми. Європа побудувала собі яскраве відродження після Другої Світової на наших кістках без усяких докорів сумління. Настав час запитати її про її моральну позицію в цій проблемі. Але ж і самим треба вносити правки в учбові програми і в тексти підручників щодо Другої Світової війни.
Пам'ятаймо!

bottom of page