top of page

Ігор Блошко

2021-12-27

Ви своєю буденністю постійно чимось незадоволені, то площа вам не того кольору, то сіся не подобається біля мера Садового, то військовий облік жінок бентежить. Беріть приклад з баштанців. Вони вже четвертий день і ржуть, і сумують. Оце розумію - є контраст.
Справа у тому, що чотири дні назад голова Баштанської ОТГ виступив по миколаївському телебаченню з річним звітом. Заплатив кошти комерційному телеканалу і сховався у телевізор від зустрічі з людьми, від їх наболілих запитань. Шкода, що він не знає законодавства і думав таким чином пропетляти. Цим самим загнав себе в кут і тепер після опублікованого звіту, протягом 15 днів повинен призначити дату, час і місце зустрічі зі своїми виборцями. Про це пізніше, а зараз про його виступ.
Сказане з телевізора можна розкладати на крилаті фрази. Баштанці цей звіт охрестили короткою назвою "Вєтки звисають...", "Позоріще", "Сором за Баштанку"... А самого міського голову ОТГ тепер називають "Баштанський Конфуцій". І смішно, і сумно!
Я теж не бажав залишатись у стороні і приклав зусилля, щоб увіковічити перли Анатоліча для нащадків. Придбав папірус і викарбував його цитати. Не пошкодуйте півгодини часу, послухайте місцевого Кличка, зрівняйте сказане з папірусом. Намагався слово в слово, майже літера в літеру. Ось тут цей шедевр на Ютубі, а папіруси під текстом:
https://youtu.be/9WWcrsVmAdY
Тіко один момент мене турбує. Олександр Анатоліч ненароком проболтався на телевізорі, що окремі аграрії незаконно користувались земельними ділянками. Хоч він і назвав це "гарним благом", мене все одно турбує відношення до сказаного правоохоронних органів. Щоб вони, не дай Боже, не зачипилися з перевіркою. Ой, які там органи))) У них сьогодні на подібні факти ерекція, як у пенсіонера.
А от що по-справжньому турбує, так це його амбіційні плани на майбутній рік. Недобудова у вигляді басейну імені Андрія Вадатурського продовжує розвалюватись і спотворювати Центральний стадіон. При цьому Анатоліч бажає поряд з басейном, під виглядом "Великого будівництва" створити наступну недобудову - Першу школу імені Ігоря Негулевського.
Заздріть! Це наш, місцевий, баштанський самородок)))

bottom of page