top of page

Найвидовщніший ближній бій 2023-го року очима українського піхотинця з позивним «Хижак»

Провели аналіз після діі, як це роблять у арміях НАТО з тим самим бійцем 22-го мотопіхотного батальону 92-і механізованої бригади, який 16 лютого у бою під Сватово у складі підрозділу відбив атаку російськоі штурмовоі групи.

Найвидовщніший ближній бій 2023-го року очима українського піхотинця з позивним «Хижак»

Найвидовщніший ближній бій 2023-го року очима українського піхотинця з позивним «Хижак». Провели аналіз після діі, як це роблять у арміях НАТО з тим самим бійцем 22-го мотопіхотного батальону 92-і механізованої бригади, який 16 лютого у бою під Сватово у складі підрозділу відбив атаку російськоі штурмовоі групи. «Хижак» особисто знищив кількох росіян та бойову машину БМП-2 на відстані близько 5 метрів: https://amp.censor.net/.../blyjniyi_biyi_iz_shturmovoyu...
Герой родом з Запоріжжя, йому 21 рік. Хочу подякувати командуванню 22-го мотопіхотного батальйону, комбату Юрію, командирам «Бригадиру», «Хакеру», «Алексу», завдяки вмілому управлінню та організації бою яких усі наші воїни у цьому бою залишились живими, а росіяни кинули чотири тіла своїх бійців та БМП-2. Солдат поважає та довіряє своїм командирам, і дуже їм вдячний, такі слова дуже дорого вартують на війні, так що велика вдячність 22-му батальйону та 92-й бригаді. Ось що значать слова «берегти людей» коли це не пустий звук, а чіткий порядок дій. Вважаю діі в обороні в цьому бою зразковими, і це відео буде корисним усім нашим воїнам, щоб розуміти як виживати та перемагати у бою з переважаючими силами російських військ.
Особисто подякував мамі Олені, яка виховала героя, бо армія готувала його до подвигу лише 3 роки, а мама - 18.
«Хижак» дуже радіє, коли люди підписуються на його канал: https://t.me/lost_generation_21
Я порадив йому відкрити канал у YouTube.
Герой придбав собі весь екіп, сказав, що мріє тільки про прилад нічного бачення AN/PVS-14, тепловізійний приціл, та особисту гвинтівку калібру 5,56 мм. На жаль, за його словами, таку гвинтівку йому придбати не дозволили - йому 21 рік, а дозвіл тільки з 25. Одже в нього є кулемет ПКМ, автомат АК-74 з підствольним гранатометом, купа протитанкових гранатометів та гранат, але на особисту гвинтівку йому доведеться чекати. Сподіваюсь, що для героя наша дозвільна система все ж таки зробить виключення, бо він хоче гвинтівку взяти на війну, щоб продовжити справу. Сподіваюсь, що буде і державна нагорода за цей бій. Одже, скоро викладу детальну розповідь.
Апдейт: мій фонд придбав для "Хижака" прилад AN/PVS-14, відправляємо. Тож залишилось тепловізійний приціл, дозвіл на гвинтівку 5,56 мм та сама гвинтівка.

bottom of page