top of page

Ігор Блошко

2021-08-02

Сьогодні відбулося чергове судове засідання у кримінальній справі по ДТП, яке скоїв Калашніков, за яке під вартою знаходиться Аршинов.
У мене виникає величезне бажання помістити у СІЗО прокурорів цієї справи, разом із суддею Кокарєвим і тими суддями, які арештували пасажира замість водія. Чомусь думаю, що це цілком реально. Ви коли дізнаєтесь подробиці фальсифікації обвинувачення проти Аршинова, самі у цьому впевнитесь. Їх продажність або тупість проявляється з кожним судовим засіданням. Якщо не продажність, яку важко довести, так тупість при виконанні обов'язків судді і прокурора є злочином.
Адвокати Аршинова - Сергій Чернієнко, Євген Нирков і Тетяна Сініло (яка сьогодні була відсутня) не тільки захищають свого клієнта від незаконного обвинувачення, вони документують злочинну діяльність посадовців. Починаючи зі слідчого поліції Редіна, продовжуючи процесуальними керівниками прокуратури, судів районного і апеляційного суду, які арештовували невинувату особу. Відповідно і суддю Кокарєва, що розглядає справу по суті та продовжує утримувати пасажира злощасного ДТП під вартою.
Головною підставою утримання Аршинова під вартою ці паразити нашого суспільства у мантіях і з прокурорськими посадами, визначили ризик, що пасажир може впливати на свідків, у тому числі, на свідка Калашнікова, який скоїв смертельне ДТП. За визначеним порядком, сьогодні мали допитувати свідків і того самого Калашнікова. Думаєте товстосум з'явився для допиту? Ні. Він подав заяву до суду, що зайнятий особистими справами. Кокарєв хотів розцінити таку заяву, як поважну причину, якби адвокати не змусили суддю пошивилити своїми звилинами у черепній коробці. Висунули вимогу судді про примусовий привід "свідка" Калашнікова.
Допитали потерпілу і двох інших свідків. Адвокати запитаннями розклади їх на лопатки. Дружина загиблого чоловіка у решті-решт сказала, що вважає винуватими і Аршинова, і Калашнікова. А чому ж пані не бажає бачити під вартою Калашнікова? У чому винуватий пасажир Аршинов? І тут з її свідчень дуже цікаві факти стали відомими. Наступного дня після ДТП та через декілька днів повторно їй телефонував адвокат Калашнікова з пропозицією матеріальної допомоги. Ще пізніше їй телефонував батько Калашнікова з пропозицією відшкодування матеріальних збитків. Всього цього потерпіла не хотіла розповідати, якби не настійливі запитання адвокатів. Євген Нирков запитував про якусь квартиру. Напевно він знає щось більше, що нам поки не відомо. Потерпіла визнала, що її рідний брат неодноразово спілкувався з батьком Калашнікова про відшкодування матеріальних і частково моральних збитків. І останній цікавий момент, щодо потерпілої. Вона вдало влаштувалася на роботу фактично з моменту арешту Аршинова.
Що виходить з поведінки і зі слів потерпілої, тобто дружини загиблого? Калашніков винуватий у ДТП але нехай сидить Аршинов, бо батько Калашнікова дає гроші... Спадає мені на думку, що потерпіла не зацікавлена у встановленні істини по справі. А що вона потім буде розповідати трьом своїм дітям, хто винен у загибелі їх татка?
Адвокати точно тримають якусь бомбу за пазухою. Прийде час коли ця бомба вибухне. Все таємне обов'язково колись стане відомим.
Два допитані свідки дали покази, на користь Аршинова. І це були свідки обвинувачення. Навіщо на них було б впливати арештованому, як зазначалося суддями в ухвалах про ризики? Ось і проявляється незаконність його арешту. Особливо були цікаві покази поліцейського, який був на місці ДТП. Він розповів, що помітив, як Калашніков викинув у кущі відеореєстратор. Поліцейський знайшов і передав слідчому. У протоколі огляду слідчий нічого цього не зазначив. І ще один важливий момент. При візуальному огляді у Калашнікова при собі, у кишені, були ключи від авто і документи про реєстрацію ТЗ. Коли посадовці і злочинці фальшують, всіх дрібниць передбачити не можливо і правду не сховають. Ось і з ключем. Здавалось би дрібниця але дуже важлива у доведенні невинуватості Аршинова. І це ще квіточки, про ягідки почуєте пізніше.
Родзинкою на торті сьогодні виявився прокурор Петренко. Перед початком судового засідання він передав адвокатам копію клопотання про продовження терміну тримання під вартою Аршинова. Після допиту свідків у суді забажав, щоб суддя розглянув це клопотання.
Я не розумію, яким потрібно бути дебілом, коли у залі присутні представники преси, коли ця справа вже набрала певний резонанс у суспільстві про фальшування матеріалів справи і так очевидно порушувати вимоги кримінально-процесуального законодавства. Адвокати повинні мати не меньше трьох годин для ознайомлення з клопотанням. Іде судовий процес, допити потерпілих і свідків, а прокурор Петренко вважає це часом ознайомлення з його вонючим клопотанням. А суддя Кокарєв такий самий "ку-ку", як і прокурор. Вже готовий був і розглянути клопотання, якби адвокати знову не змусили його пошивилити звилинами та нагадали йому, що судовий процес фіксується у запису і це є доказом, що вони не мали три години на ознайомлення з клопотанням.
Потім суддя вирішив призначити наступне засідання на 05.08.21р. Адвокати знову умовно постукали йому побалді і нагадали, що вже визначена дата наступного судового засідання і до тієї дати адвокати зайняті в інших судових процесах. Скажіть мені, що я був неправий, коли вище вказував про тупість.
Отже, наступне судове засідання 11.08.21 о 13.00годині. Буде гаряче. Нагадаю, що термін тримання під вартою Аршинова спливає 12.08.21р.

bottom of page