top of page
Пошук

Volkswagen анонсував випуск одразу трьох моделей недорогих електромобілів


До нової бюджетної лінійки увійдуть електричні моделі Volkswagen, Skoda та Cupra. Анонсовані новинки стануть частиною масштабної електромобільної програми концерну Volkswagen, реалізація якої розпочалася в Іспанії. У рамках проєкту вартістю 10 млрд євро побудують завод з виробництва тягових акумуляторів та сонячну електростанцію. Повідомляє Україна електро.


Під гігафабрику річною потужністю 40 ГВт∙год виділено ділянку площею 200 га у Валенсії. Будівництво розпочнеться у третьому кварталі 2023 року, а перша продукція очікується у 2026 році. Паралельно за 10 км від фабрики побудують сонячну електростанцію. Панелі, встановлені на площі 250 гектарів, забезпечать 20% потреби акумуляторного заводу.


Також планується модернізація заводів Volkswagen у Марторелі та Памплоні. Їх переобладнають під виробництво недорогих компактних електромобілів на спрощеній платформі MEB Small. Вона передбачає передній привід та «балку» ззаду. Предвісником такого електромобіля був минулорічний концепт Volkswagen ID. Life.


Точні терміни запуску виробництва нової бюджетної лінійки не називаються. Імовірно, це відбудеться не раніше 2025 року. Натомість відомо, що це будуть одразу три моделі: міні-Volkswagen схожий на хетчбек ID.3, Skoda у стилістиці концепту ID. Life та серійна версія шоу-кара Cupra UrbanRebel, представленого восени 2021 року.


Орієнтовний діапазон цін на електромобілі – від 20 000 до 25 000 євро. Для порівняння, актуальний базовий Volkswagen ID.3 коштує від 37 000 євро.

0 коментарів
bottom of page