top of page
Пошук

Samsung і Maison Margiela співпрацюють над спеціальним випуском Galaxy Z Flip 5


Повідомляється, що Samsung знову об’єднується з модним брендом Maison Margiela, щоб випустити спеціальну версію Galaxy Z Flip 5. Минулого року дві компанії співпрацювали над спеціальним випуском Galaxy Z Flip 4. Повідомляє Portaltele.


Samsung Galaxy Z Flip 5 Maison Margiela Edition

Очікується, що нова спеціальна версія Galaxy Z Flip 5 матиме ті ж внутрішні характеристики, що й звичайна модель, але з деякими косметичними змінами. Зображення, що просочилися, показують, що телефон матиме грубу естетику, з дизайном у стилі графіті на внутрішній стороні корпусу та елегантною шкірою в стилі ретро зовні.

Про ціну або доступність випуску Galaxy Z Flip 5 Maison Margiela поки нічого не повідомляється. Однак очікується, що він буде випущений в обмеженій кількості, як і його попередник. Минулорічний спеціальний випуск був доступний лише в Гонконзі, Франції та Південній Кореї. Залишається з’ясувати, чи вийде випуск Galaxy Z Flip 5 Maison Margiela ширше.


Це далеко не єдине спеціальне видання Galaxy Z Flip 5, яке випустила Samsung. Якщо для вас більше ретро, ​​зверніть увагу на Galaxy Z Flip 5 Retro Edition. Це повернення до старих розкладних телефонів Samsung.


0 коментарів

Comments


bottom of page