top of page
Пошук

Monobank спростив платежі в інтернеті – Гороховський


Monobank. Фото: depositphotos.com

Популярний в Україні онлайн банк змінив деякі умови здійснення транзакцій через інтернет-платформи. Йдеться, зокрема, про платежі без підтвердження у додатку. Про це повідомив співзасновник компанії Олег Гороховський. За словами банкіра, розробники прибрали параметри суми інтернет-ліміту в «Налаштуваннях безпеки», а також змінили структуру роботи цього розділу. Повідомляє Pay Space Magazine.

«Тепер транзакції без підтвердження можна дозволити чи відхилити. Хочете зробити транзакцію без підтвердження – просто увімкніть у налаштуваннях. Зробили і можете вимкнути, якщо вам спокійніше», – зазначив він.

Він додав, що раніше система працювала не так стабільно. Деякі транзакції залежали від встановленого ліміту на платежі через інтернет, а деякі навпаки не впливали на цей показник.

«І найголовніше – транзакції в інтернеті без підтвердження в додатку можна елементарно оскаржити і повернути гроші, якщо ви її не проводили, тому за умовчанням це налаштування у всіх включено», – додав співзасновник monobank

0 коментарів

Comments


bottom of page