top of page
Пошук

Huawei представляє поєднання ефективності та потужності у новому портативному MateBook 14s


Компанія Huawei прагне надавати споживачам найкраще з обох типів: новий ноутбук Huawei MateBook 14s забезпечує високу продуктивність у стильному і вишуканому корпусі, повідомляє Корреспондент.нет.


MateBook 14s працює на базі новітнього процесора Intel 11-го покоління серії H, на чипсеті Core i5-11300H. Чотириядерна система на кристалі з вісьмома потоками у поєднанні з графічним процесором Intel Iris Xe Graphics забезпечує високу продуктивність MateBook 14s.


Однак йдеться не лише про потужність. Якісна робоча машина має демонструвати й певний рівень ефективності. Але якщо відсутня належна система розсіювання тепла, процесор перегріватиметься, зависатиме та, зрештою, вимкнеться.


Із MateBook 14s ці турботи позаду. Комп’ютер отримав систему розсіювання тепла у поєднанні з фірмовою системою Huawei із двома вентиляторами Shark fin і стратегічним розташуванням вентиляційних каналів. Це означає, що ви можете максимально навантажувати MateBook 14s без шкоди його продуктивності.


Для тих, хто шукає ноутбук для виконання креативних завдань, редагування відео за допомогою програмного забезпечення, зокрема Adobe Premiere Pro, тепер ще зручніше, оскільки MateBook 14s оснащений сенсорним екраном. Це дозволяє точково склеювати зображення й обрізати їх. А геймери не пропустять жодного моменту гри завдяки MateBook 14s.


Якщо ж вам не потрібна така продуктивність і все, що ви очікуєте від ноутбука, це зручний вебсерфінг і робота з текстовими документами, MateBook 14s за замовчуванням підтримує «Збалансований режим». Якщо ж вам буде необхідно обробити відео чи фото за допомогою двох різних програм, достатньо просто перемкнутися на «Продуктивний режим», аби розкрити на повну потенціал нового процесора Intel.


Отже, більшість ноутбуків на ринку ділиться на «продуктивні» та «стильні». Й високоефективні ноутбуки зазвичай мають громіздкий вигляд. Проте це не стосується MateBook 14s. Цей ноутбук має гладкий суцільнометалевий корпус завтовшки всього 16,7 мм і вагою 1,43 кг. Він легко поміститься у рюкзаку і супроводжуватиме вас протягом усього дня.

0 коментарів

Comments


bottom of page