![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_12f4e195910446fb97430958900e130a~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_12f4e195910446fb97430958900e130a~mv2.png)
Посмішки дітей – це те, що вселяє бажання жити та боротися, боротися за мирне небо, мирну Україну, за мир у всьому світ. Саме за мир для нас всіх сьогодні борються наші герої та героїні.
21.09.2023 з нагоди Міжнародного дня миру у Святошинському районі ЦК «Святошин» спільно з МУБФ "Діти війни", Незламні духом та за підтримки ТРО Медіа організували вуличний фестиваль-перформанс «Лелека долі», який завершився творчою програмою у концертній залі ЦК «Святошин». Повідомляє Святошинська РДА.
Реалії сьогодення переплелися у творчих експозиціях, які з одного боку відображали біль війни, а вже з іншого, мрії наших дітей, які вірять і чекають Перемоги України.
Окремої уваги та вдячності заслуговують хвостаті реабілітологи, які стали родзинкою заходу, адже спілкування з ними це завжди шалена хвиля позитивних емоцій. Саме вони допомагають нашим військовим подолати душевний біль, а діткам емоційне навантаження.
На жаль, вже в котре цей день Україна відзначає в умовах боротьби з агресором, цинізм та жорстокість якого не знає меж, але ми знаємо, що добро обов’язково переможе і майбутні покоління ніколи не знатимуть війни, а тільки мир.
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_c4ca9af36afe4b86a7018e0db7da7c54~mv2.png/v1/fill/w_49,h_31,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_c4ca9af36afe4b86a7018e0db7da7c54~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_dc6ede56d4024c8d8672d5c58ef553fb~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_dc6ede56d4024c8d8672d5c58ef553fb~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_0361d825b1c546b9bbaa1888181ab0d4~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_0361d825b1c546b9bbaa1888181ab0d4~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_91a50801ddf740818d2f0d1b3c045050~mv2.png/v1/fill/w_85,h_128,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_91a50801ddf740818d2f0d1b3c045050~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_e867efd634a7436fa9af4aaee34c8b53~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_e867efd634a7436fa9af4aaee34c8b53~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_331a07fc9c184a649becbef1bfeeb4d2~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_331a07fc9c184a649becbef1bfeeb4d2~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_d3a46a0aa2f14fbaba7581184a73aed7~mv2.png/v1/fill/w_85,h_128,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_d3a46a0aa2f14fbaba7581184a73aed7~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_2058faf47c0c450eb5faa9990a09840b~mv2.png/v1/fill/w_80,h_104,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_2058faf47c0c450eb5faa9990a09840b~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_957977e38cc5424daa55cc600ff07018~mv2.png/v1/fill/w_85,h_128,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_957977e38cc5424daa55cc600ff07018~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_b8b5abc82be24ca8a0039d12b64dd669~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_b8b5abc82be24ca8a0039d12b64dd669~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_919b10257f4f4657bda2e8f618e437e3~mv2.png/v1/fill/w_49,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_919b10257f4f4657bda2e8f618e437e3~mv2.png)