top of page
Пошук

21.09.2023 у Святошинському районі Києва організували фестиваль-перформанс «Лелека долі»


Фото: Святошинська РДА.

Посмішки дітей – це те, що вселяє бажання жити та боротися, боротися за мирне небо, мирну Україну, за мир у всьому світ. Саме за мир для нас всіх сьогодні борються наші герої та героїні.


21.09.2023 з нагоди Міжнародного дня миру у Святошинському районі ЦК «Святошин» спільно з МУБФ "Діти війни", Незламні духом та за підтримки ТРО Медіа організували вуличний фестиваль-перформанс «Лелека долі», який завершився творчою програмою у концертній залі ЦК «Святошин». Повідомляє Святошинська РДА.


Реалії сьогодення переплелися у творчих експозиціях, які з одного боку відображали біль війни, а вже з іншого, мрії наших дітей, які вірять і чекають Перемоги України.


Окремої уваги та вдячності заслуговують хвостаті реабілітологи, які стали родзинкою заходу, адже спілкування з ними це завжди шалена хвиля позитивних емоцій. Саме вони допомагають нашим військовим подолати душевний біль, а діткам емоційне навантаження.


На жаль, вже в котре цей день Україна відзначає в умовах боротьби з агресором, цинізм та жорстокість якого не знає меж, але ми знаємо, що добро обов’язково переможе і майбутні покоління ніколи не знатимуть війни, а тільки мир.

Фото: Святошинська РДА
0 коментарів
bottom of page