top of page
Пошук

Ігнат прокоментував інформацію CNN про те,що два компоненти Patriot були пошкоджені під час удару рф


Patriot (Фото:Bundeswehr/www.flickr.com)

У четвер, 18 травня речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат відреагував на інформацію телеканалу CNN про те, що два компоненти Patriot були пошкоджені під час удару РФ. Повідомляє NV.


«Мені дивно, чому береться висвітлювати інформацію американська преса. Ми, дотримуючись, усіх стандартів НАТО, кажемо, що у режимі реального часу: вибачте, але без коментарів. Ми тримали цей „без коментарів“ протягом дня», — сказав він в ефірі телемарафону.


За його словами, Patriot знищити одним Кинджалом нереалістично.


«Якщо там є певні ушкодження, то вони будуть відновлені. Patriot працює, можливо, він працював і цієї ночі. Тому прошу всіх зберігати спокій», — сказав він.


Телеканал CNN із посиланням на неназваного офіційного представника США повідомляв, що внаслідок російської атаки пошкоджено два компоненти батареї ЗРК Patriot. Зокрема, генератор батареї Patriot і частину електроніки. Три офіційні особи США назвали збитки мінімальними, одна — незначними.


За словами співрозмовника CNN, під час атаки система продовжувала роботу. За однією з версій, компоненти ЗРК могли пошкодити уламки ворожої ракети, але Вашингтон розглядає й інші версії.


0 коментарів

Comments


bottom of page