top of page
Пошук

Чотирьом пропагандистам «медійного блоку» УПЦ МП обрано запобіжні заходи - тримання під вартою


Чотирьом учасникам злочинної організації 15 березня обрано запобіжні заходи у вигляді безальтернативного тримання під вартою. Серед них права рука організатора, який відповідав за редакційну політику медійного блоку УПЦ МП. Він надавав вказівки авторам публікацій, визначав вектор подачі інформації та контролював контент. Про це офіційно повідомили у Київській обласній прокуратурі. Повідомляє RISU.


Ще двоє осіб відповідали за редагування та погодження публікацій. Четвертий – виконавець завдань. Він писав статті на задані теми. Іншим десятьом учасникам повідомлено про підозру у встановленому законом порядку. Оскільки вони перебувають за межами країни їх оголошено у розшук. Особам заочно обиратимуться запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.


Як РІСУ інформувала, Служба безпеки нейтралізувала у Києві злочинну організацію, яка проводила інформаційні диверсії на замовлення ФСБ. Зловмисники масово продукували та «розганяли» прокремлівські наративи та провокативні повідомлення, які повинні були дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію та розпалювати релігійну ненависть в Україні.


Як повідомляли у СБУ, наразі це одна із найбільших мереж ФСБ, яка діяла в Україні з початку повномасштабного вторгнення. Вона мала чітку єрархію та розподіл функцій, а також – постійний зв’язок із найбільшими ЗМІ рф, які одразу підхоплювали «потрібний» контент.
0 коментарів

Comments


bottom of page