top of page
Пошук

У ISW пояснили, що означає "скасування" відходу росіян у Херсонській області


Російські військові. Фото: Міноборони РФ

У російських державних ЗМІ було опубліковано повідомлення про "перегрупування" російських військ на лівому березі Дніпра в Херсонській області на нові позиції. Пізніше вони його спростували. Повідомляють Українські новини з посиланням на звіт ISW.


Військові аналітики вважають, що причиною повідомлень про "перегрупування" стала неможливість російським командуванням створити гідний опір українським наземним операціям на східному березі Дніпра.


РФ ретельно боролася за формування скоординованого підходу у висвітленні вторгнення в Україну, особливо після того, як російське командування не змогло створити інформаційні умови для поразок під час контрнаступу у Харкові у 2022 році.


Відкликані зараз повідомлення про "перегрупування" російських сил у Херсонській області можуть свідчити про реальні дискусії, що відбуваються у вищих ешелонах російського військового командування, які, можливо, передчасно увійшли до інформаційного простору, перш ніж були офіційно оприлюднені російськими військовими.


Крім того, російське військове командування могло дати вказівку державним ЗМІ опублікувати, а потім спростувати ці повідомлення в рамках інформаційної операції, яка має на меті змусити українські сили недооцінити наявні російські війська на східному березі Херсонської області.


Незалежно від причин та обставин повідомлень про "перегрупування", реакція на них дозволяє припустити, що події в Херсонській області продовжують мати вкрай складний характер для армії РФ.


0 коментарів

Comments


bottom of page