top of page
Пошук

У ЦПД повідомили про практично повне знищення Вовчанська


Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко прокоментував ситуацію у Вовчанську, наголошуючи, що місто практично зруйноване.Та у повідомленні на своєму Tg-каналі він наголосив, що росіяни все ще не досягли своєї мети там. Повідомляє UA.NEWS.


«Місто Вовчанськ, на жаль, практично зруйноване ворогом, який нещадно б‘є КАБами, — наголосив Коваленко. — Втім, ворог не виконав задачу свого командування і досі не захопив це місто».


Нагадаємо, у Генштабі повідомили, що ЗСУ зірвали плани ворога максимально вклинитись у глибину міської забудови Вовчанська і там закріпитися. Зараз бої тривають в північній частині міста, захисники тримають окупантів під вогневим контролем. У Нацполіції розповіли, що армія рф взяла в полон близько 40 цивільних, яких утримує у підвалі поруч зі своїм штабом. Одного чоловіка похилого віку вони стратили.


16 травня війська росії завдали ударів касетними боєприпасами по селу Вовчанської громади на Харківщині. Відомо про 5 поранених, серед них - глава Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі.0 коментарів

Kommentare


bottom of page