top of page
Пошук

У Фастові презентували проєкт "Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції"

У п'ятницю, 10 травня, у Фастівській громаді відбулася презентація проєкту "Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції", який реалізовується спільно з Радою Європи. Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Фастівської міськради. 


До зустрічі у якості експертів долучилися: Ольга Шевчук, керівниця Програми "Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні" Ради Європи, Оксана Тотовицька, представниця Офісу Ради Європи в Україні, Олег Дунда, народний депутат України, Олена Тверітнєва, експертка з формування політики доброчесності в органах місцевого самоврядування НАЗК, Олег Троян, старший оперуповноважений департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, представники донорських організацій, з якими співпрацює виконавчий комітет Фастівської міської ради в напрямку реалізації проектів у громаді. 


В межах даного проєкту розробляється чат-бот "АнтиКор", куди можна буде повідомити про факти вчинення корупції, Антикорупційний кодекс Фастівської громади, готується ряд інформаційних матеріалів та зустрічей, в тому числі у населених пунктах старостинських округів. Вже проведено опитування, за їх результатами сформовано звіт, який було також презентовано. Найближчим часом заплановано проведення розширеного засідання робочої групи з реалізації даного проекту із запрошенням експертів, які долучилися до презентації.


Місцева ініціатива "Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції" виконується в рамках грантової Угоди з Офісом Ради Європи в Україні як частина проєкту "Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні", що реалізується Конгресом в межах Плану дій Ради Європи для України "Стійкість, відновлення та відбудова" на 2023-2026 роки.
0 коментарів

留言


bottom of page