top of page
Пошук

У США висловилися з приводу «бажання», що виникло у Москви до переговорів з Україною


Фото: depositphotos.com

Всупереч цьому, путін не має наміру відводити війська. Державний секретар США Ентоні Блінкен висловив свою думку щодо переговорів між Україною та росією щодо припинення вогню та досягнення миру. Однак, на його думку, з урахуванням мотивації кремля переговори про припинення вогню можуть не призвести до бажаного результату. Російська федерація може використати це для перегрупування своїх військ і потім продовжити наступ. Про це інформує Курсор з посиланням на німецьке видання Tagesschau.


Ентоні Блінкен зазначив, що росія має бути готова до конструктивних переговорів, але метою цих переговорів має бути справедливий та міцний світ.


Він наголосив, що справедливий світ можливий лише у тому випадку, якщо враховано інтереси всіх сторін конфлікту.


Водночас, держсекретар США не приховує побоювань щодо справжніх мотивів росії у переговорах і впевнений, що ці переговори можуть не дати очікуваного результату.


У свою чергу, міністр закордонних справ росії сергій лавров заявив, що кремль не проти переговорів про закінчення війни в Україні.


Проте він поставив певні умови для початку переговорів і зазначив, що сторона, яка веде переговори, має враховувати позицію росії.


Це, на його думку, має стати запорукою успішних переговорів щодо припинення конфлікту.


Проте, представники США кажуть, що росія не може диктувати свою умову у переговорах і має враховувати інтереси України, а не лише свої власні.


0 коментарів

Comments


bottom of page