top of page
Пошук

У НАТО прогнозують, що війна в Україні триватиме ще 3-4 роки

У НАТО прогнозують, що росія пристосувалася до життя в умовах воєнної економіки і готова воювати щонайменше 3−4 роки, тому партнери України зосереджені на довгостроковій підтримці. Про це повідомляє Час дій з посиланням на інформацію Голоса Америки з посиланням на посадовця альянсу.


«Зрештою, ми всі маємо бути готові продовжувати підтримувати Україну навіть після 2025 року. Ми всі дуже добре розуміємо, і, як ми вже говорили протягом тривалого часу, це не конфлікт, який вірогідно незабаром закінчиться. Він потребуватиме років цілеспрямованих зусиль», — сказав під час саміту представник НАТО у Вашингтоні.


За його словами, довгострокові наслідки будуть відчутними та значними для російської економіки, однак зараз російське суспільство готове до поточного способу життя.


Він також прокоментував наміри НАТО створити командний пункт у Вісбадені, Німеччина.


«Разом з оборонно-промисловими зобов’язаннями це забезпечує стабільні джерела підтримки України. Це механізм координації, за допомогою якого ми гарантуватимемо, що Україна отримає те, що їй потрібно, коли їй це потрібно, і забезпечуємо певну підзвітність, оскільки всі ми знаємо, що існує довгий список обіцянок, а те, що насправді з’являється на полі бою, часто відрізняється від озвученого», — сказав чиновник.


0 коментарів

Comments


bottom of page