top of page
Пошук

У метро Києва протікає ще одна станція - деталі

У КП "Київський метрополітен" припускають, що проблема у водовідведенні.

У вестибюлі станції метро "Академмістечко" через стелю просочується вода. Це відбувається, як мінімум в трьох місцях. Волога вже встигла зіпсувати вапно. Повідомляє Інформатор.


Про це повідомляє Телеграф. Робітники метрополітену підставили під протікання обрізані пластикові пляшки та підклали ганчірки. Місцеві мешканці, які кожного дня користуються станцією "Академмістечко" вважають, що проблема з просочуванням води зі стелі, спостерігається вже понад рік.


Журналісти звернулись за коментарем в пресслужбу метрополітену. Там припускають, що проблема у водовідведенні, але попросили взяти паузу, щоб розібратися у ситуації.


Коли завершиться експертиза у столичному метро

Фахівці продовжують з'ясовувати причини руйнування метро Києва. Експертиза все ще триває. Це може зайняти до двох тижнів.

"Термін проведення експертизи розпочнеться після отримання усієї необхідної документації, і орієнтовний термін її виконання складає десь два тижні", - вказувала експертка Національного наукового центру "Інститут судових експертиз" імені Бокаріуса Тетяна Арнаут.

Рух поїздів на Оболонсько-Теремківській лінії метрополітену частково припинили 9 грудня через загрозу підтоплення. Рух станціями "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром", "Теремки" зупинили. Крім того, на ділянці між станціями "Почайна" та "Тараса Шевченка" метро просідає тунель. Його можуть закрити на частковий ремонт.


0 коментарів

Comentários


bottom of page