top of page
Пошук

Українцям розповіли, чи буде взимку опалення в закладах освіти


90% навчальних закладів в Україні готові до опалювального сезону. Інформує UA.NEWS з посиланням на повідомлення міністра освіти та науки Сергія Шкарлета в ефірі інформаційного телемарафону.

«Президент і прем'єр-міністр постійно наголошували на необхідності підготовки до опалювального періоду набагато раніше, ніж цей період настав, і ми вже з весни починали готуватися. Саме так сталося і в цьому році, році російської агресії, і на сьогодні з 25 тис.закладів 24 388 готові до опалювального сезону, що становить 90%», - сказав Шкарлет.


За його словами, на сьогодні на 100% готові навчальні заклади низки областей – Київської, Вінницької, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Полтавської, Тернопільської та Чернівецької.


«Ми маємо стриманий оптимізм щодо опалювального сезону. Наприклад, школи готові на 92%, а в 11 областях – на 100%. Дитячі садки готові на 92%, а в 13 областях – на 100%. Ми розуміємо, що деякі з ворожих ракет пошкодили наші ТЕЦ в різних областях, але і президент, і уряд ставили завдання, що дитсадки та школи мають бути в пріоритеті забезпечення їх теплом», - підкреслив міністр.


У Києві вже розпочався опалювальний сезон для закладів соціальної сфери. Йдеться про столичні лікарні, школи, дитсадки та інші установи сфери.

0 коментарів

Comentários


bottom of page