top of page
Пошук

Україна переходить на літній час 31 березняУкраїна цього року переходить на літній час 31 березня. Мінекономіки пояснило причини, пише УНН.


Деталі

"31 березня Україна переходить на літній час - о 3 (третій) годині за київським часом стрілка годинника переводиться на 1 (одну) годину вперед", - нагадали у міністерстві.


Як зазначили у Мінекономіки, перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови уряду від 1996 року. Щорічно в останню неділю березня о 3 годині годинникова стрілка переводиться на 1 годину вперед, в останню неділю жовтня – о 4 годині на 1 годину назад.

"Час, чинний в Україні взимку, є природним для території нашої держави, і відповідає її географічному положенню, а в період з останньої неділі березня по останню неділю жовтня запроваджується літній час з метою ефективного використання світлої частини доби", - пояснили у відомстві.


Запровадження літнього часу, як зауважується, є загальноприйнятою міжнародною практикою. У Європейському Союзі діє директива від 2001 року про перехід на літній час, відповідно до якої в країнах-членах ЄС запроваджено на їх територіях порядок обчислення часу: перехід на літній час з кінця березня і на зимовий - у кінці жовтня.


0 коментарів

Comments


bottom of page