top of page
Пошук

США передали Україні список реформ, від яких залежить допомога


Перелік реформ стане базою для консультацій. Фото: Pexels

США передали Україні перелік пріоритетних реформ" для "інтеграції в Європу".

Раніше повідомлялося, що Білий дім надіслав список реформ для України, щоб продовжилась передача допомоги. Повідомляє Gazeta.ua з посиланням на посольство США в Україні.


"У рамках діалогу, що триває з Україною та сторонами, зацікавленими у майбутньому успіху України, Сполучені штати надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв'язку на Багатосторонній координаційній платформі донорів для України у Брюсселі. Цей перелік був наданий як основа для консультацій з урядом України та ключовими партнерами в рамках нашої незмінної підтримки України та її зусиль з інтеграції в Європу – мети, яку Сполучені штати рішуче підтримують", – йдеться у повідомленні.


Метою зусиль є визначення пріоритетів і консолідація кроків з реформування разом з Україною і ключовими зацікавленими сторонами.


У посольстві нагадали слова президента США Джо Байдена під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у Білому домі.


"Так само як ми прагнемо допомогти українському народу захистити себе зараз, ми також прагнемо допомогти йому відновитися і відбудуватися для майбутнього, включаючи підтримку реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією, створення середовища, в якому бізнес зможе процвітати, а американські та європейські компанії захочуть інвестувати", – сказав тоді Байден.


0 коментарів

Comments


bottom of page