top of page
Пошук

Софія Ротару несподівано звернулася до українців після тривалої відсутності


Співачка Софії Ротару після довгої відсутності звернулася до українців, поділившись новою публікацією. Повідомляє U-NEWS.


Софія Ротару – успішна українська співачка, яка кілька років тому стала Національною легендою України. Зірка, як і інші знаменитості, підтримує Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами, а після повномасштабного вторгнення зайнялася волонтерством, збираючи гроші на допомогу Україні. При цьому родина зірки встигла потрапити у скандал, адже її сина Руслана та онука Анатолія зловили на кордоні під час спроби незаконно перетнути його. Після цього зіркове сімейство тривалий час критикували.


Не забуває Софія Ротару і про Інстаграм, де не так часто, але все ж ділиться своєю творчістю та особистими кадрами. А цього разу після чергової довгої відсутності знаменитість вийшла на зв'язок в Інстаграм, привітавши українців зі святом.


"Вітаю вас зі святом Благовіщення", - написала артистка.


А до цього Ротару опублікувала посаду на підтримку України. Зірка це зробила за чотири дні після повномасштабного вторгнення.


"Незалежність і Свобода коштує дорого - це правда, але невже вона варта того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, дітей і руйнували міста України".


Ці факти розривають моє серце на частини!


Я у Києві!", - написала зірка.
0 коментарів

Commenti


bottom of page