top of page
Пошук

Сирський: місто Часів Яр на Донеччині залишається під контролем Сил оборони, але ситуація складна

У Донецькій області місто Часів Яр залишається під контролем українських Сил оборони, усі спроби окупантів прорватися до цього населеного пункту зазнали невдачі. Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм Головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського.


Як зазначив керманич українських військ, ситуація у районі проведення операції Сил оборони залишається складною.


Ворог, використовуючи перевагу у повітрі, ракетах та артилерійських боєприпасах, намагається досягти мети з виходу на адміністративний кордон Донецької області.


Як підкреслив головнокомандувач, російська армія продовжує ведення наступальних дій вдень і вночі, застосовуючи штурмові групи за підтримки бронетехніки. На окремих напрямках росіяни намагаються вести штурмові дії:

  • в пішому порядку,

  • хвилями,

  • від взводу до роти,

  • інколи батальйону.

Як підкреслив Сирський, особливо складна обстановка склалася:

  • на Бахмутському напрямку в районах східніше Часового Яру та Кліщіївки,

  • на Авдіївському – в районах Бердичів, Орлівки, Водяного, Первомайського,

  • на Новопавлівському – в районі Новомихайлівки.

"Найбільш жорсткі бої на сьогодні тривають в районах Первомайського і Водяного, а також східніше Часового Яру, де ворог намагається прорвати оборону наших військ. Часів Яр залишається під нашим контролем, всі спроби противника прорватися до населеного пункту зазнали невдачі", – наголосив він.

Як зауважив Сирський, на Лиманському, Оріхівському і Херсонському напрямках обстановка також залишається напруженою:

  • на Лиманському напрямку ворог веде локальні наступальні дії в районах Білогорівки, Веселого, на Оріхівському – в районах Роботиного і Вербового з метою відновлення втраченого положення,

  • на Херсонському намагається витіснити українські війська з плацдарму на лівому березі Дніпра в районі Кринок, але успіху на цих напрямках не має.

"Водночас на Куп'янському та Лиманському напрямках ми маємо і певний тактичний успіх", – підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

Сили оборони продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, виснажувати ворога, завдавати йому значних втрат в особовому складі, озброєнні та військовій техніці, запевнив він.


0 коментарів

コメント


bottom of page