top of page
Пошук

Сили оборони повідомили про зниження активності окупантів в районі Авдіївки


Активність російської армії в районі Авдіївки дещо знизилась. Фото: AP

Активність російської армії в районі Авдіївки дещо знизилась. Хоча ворог і продовжує "йти вперед". Про це в ефірі телемарафону повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун. Інформує Gazeta.ua.


"Ворог дещо... можна сказати по втратах, дещо знизилась його активність, але він продовжує іти вперед", - коротко охарактеризував ситуацію речник.


За словами Штупуна, Росія завдала по Таврійському напрямку одного ракетного та 24 авіаційні удари, більшість з них - КАБи на Авдіївському напрямку.


20 жовтня російські війська відновили наступ у районі Авдіївки та незначно просунулися вперед, незважаючи на значні втрати техніки та особового складу.

Той факт, що російські війська перегрупувалися та відновили наступ, свідчить про те, що або російські війська вважають, що вони реально можуть взяти Авдіївку, або що російське військове командування погано визначає пріоритетність наступальних операцій не рахуючись із втратами, йдеться у черговому зведенні Інституту вивчення війни (ISW).

Початкова російська наступальна операція в районі Авдіївки 10 жовтня призвела до значних підтверджених втрат російської техніки.


0 коментарів

Comments


bottom of page