top of page
Пошук

Річард Бренсон приїхав до Києва: мільярдер зустрівся з Володимиром Зеленським


Фото: instagram.com/u24.gov.ua

Відомий британський мільярдер, підприємець Річард Бренсон приїхав до України. Тут він зустрівся із Володимиром Зеленським, а також став амбасадором UNITED24. Повідомляє Апостроф.


Детальніше про це розповідається у соціальних мережах: на сторінці самого президента, також на сторінці платформи в Instagram. "Зустрівся із засновником компанії Virgin Group та неприбуткового фонду Virgin Unite, британським підприємцем Річардом Бренсоном, який став новим амбасадором UNITED24. Подякував за потужні меседжі на підтримку нашої країни у часи цієї війни проти російського агресора", - зазначається в дописі Зеленського.


"Дуже важливо, що до цієї платформи долучаються нові відомі та впливові особистості. Одне з головних завдань – зберігати увагу світу до війни Росії проти України, яка триває вже понад рік, - також йдеться в пості. - Крім того, є дуже конкретні питання, щодо яких ми можемо працювати разом".

Фото: instagram.com/u24.gov.ua

"Річард Бренсон став амбасадором UNITED24! Деталі співпраці Бренсон обговорив з Президентом України Володимиром Зеленським під час особистої зустрічі у Києві. Сер Річард послідовно підтримує Україну з 2014 року. Тепер до нього долучаться і організації-партнери Virgin Unite. Річарде, дякуємо та вітаємо серед амбасадорів UNITED24!" – говориться на сторінці UNITED24.


"Я з нетерпінням чекаю можливості використати глобальне охоплення та мережі Virgin Unite, щоб допомогти підтримати роботу United24 для народу України", - заявив Бренсон.

Фото: instagram.com/u24.gov.ua

Це вже не перша поїздка бізнесмена до нашої країни. Останній раз він був у Києві у червні 2022 року. Також Бренсон раніше вже мав зустріч з Володимиром Зеленським. Бізнесмен приїжджав, аби на власні очі побачити ситуацію в Україні та поспілкуватися про те, як міжнародний бізнес може допомогти.


Що стосується статків відомого підприємця, то Forbes оцінює їх в 3 мільярди доларів. Він володіє конгломератом компаній під торговою маркою Virgin, включаючи Virgin Galactic, яка запускає штучні супутники та продає квитки на туристичні космічні польоти.

Фото: instagram.com/richardbranson

Нагадаємо, Річард Бренсон – 72-річний англійський підприємець, засновник корпорації Virgin Group, до складу якої входить одна з найбільш відомих в останні роки Virgin Galactic, що розробляє літак для космічного туризму VSS Unity класу SpaceShipTwo.


Підтримує нашу країну з 2014 року. 27 січня 2014 під час Євромайдану Річард Бренсон закликав українську владу скасувати закони про диктатуру від 16 січня, а також висловив обурення з приводу того, що в Україні гинуть учасники протестних акцій. Після російської анексії Криму чоловік звернувся до світової громадськості й бізнесу із закликом, щоб США і Євросоюз поставилися до ситуації в Криму як до вкрай невідкладної проблеми. Основним кроком Західного світу, на думку Бренсона, має стати поступова відмова від енергозалежності від Росії.


0 коментарів

Comments


bottom of page