top of page
Пошук

Росія атакувала тренера збірної України з футболу


Російський футбольний союз домагається дискваліфікації Олександра Петракова

Російський футбольний союз має намір домогтися дискваліфікації головного тренера збірної України з футболу Олександра Петракова. Чиновники з РФС вже написали відповідного листа до УЄФА. Подробиці скандалу повідомляють Новини.LIVE з посиланням на видання The Guardian.


Підставою для запиту щодо дискваліфікації Олександра Петракова у РФС вважають висловлювання українського тренера про війну в Україні. 65-річний наставник в інтерв'ю тому ж The Guardian висловив готовність у разі потреби захищати рідну країну зі зброєю в руках. Крім цього, він закликав усунути всіх російських спортсменів від участі у міжнародних турнірах.


Чого добиваються росіяни?

У РФС наголошують, що заява Олександра Петракова про необхідність дискваліфікації російських спортсменів "не має під собою жодних законних підстав". Російські футбольні чиновники вважають, що слова Петракова нібито порушують базовий принцип політичної нейтральності.


"Поведінка наставника збірної України слід розцінювати як участь у розпалюванні ненависті в суспільстві на національному ґрунті та використанні футболу для відстоювання політичних поглядів", - говорить заява РФС.


Доля Петракова

На захист наставника української національної команди стали футбольні чиновники. УАФ випустила офіційну заяву, в якій відкинуло звинувачення у дискримінації російських спортсменів "на рівному місці". Було окремо підкреслено, що Олександр Петраков зробив заяву на тлі "тривалого геноциду українського народу".


"Коли його країну почали атакувати нелюди, він був готовий захищати свою землю, жінок і дітей. Його не взяли до армії через недостатній військовий досвід. Але цей шлях — доказ його відданості країні та патріотизму", — пояснили в УАФ.


Наразі Олександр Петраков продовжує готувати збірну України до найважливіших матчів Ліги Націй. У вересні "синьо-жовті" проведуть три поєдинки: двічі зіграють проти Шотландії й воюють з Вірменією.


Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою УЄФА Олександром Чеферіном, під час якої обговорив долю полонених українських спортсменів.

0 коментарів

コメント


bottom of page