top of page
Пошук

Розвідка Британії оцінила наслідки удару по кораблю "Аскольд" для РФ


Ракетний корабель "Аскольд". Фото: з відкритих джерел

Корабель ще не встигли прийняти до складу ВМФ Росії.

Здатність України завдати удару по кримській суднобудівній інфраструктурі змусить РФ розглянути можливість його переміщення. Про це йдеться у новому звіті Міноборони Британії у Twitter. Повідомляє ТСН. Як зазначають британські аналітики, нещодавно збудований російський військово-морський корвет майже напевно був пошкоджений після удару, коли він знаходився поряд із суднобудівним заводом "Залив" в Керчі в окупованому Криму. Прикметно, що корабель "Аскольд" проекту "Каракурт", спущений на воду у 2021 році, не був прийнятий до складу ВМФ Росії. Цікавим є і те, що інцидент трапився далі, ніж більшість попередніх ударів дальньої дії, про які заявляла Україна.

"Здатність України завдати удару по кримській суднобудівній інфраструктурі, ймовірно, змусить Росію розглянути можливість переміщення далі від лінії фронту, що затримає постачання нових суден", - зазначають у Міноборони Британії.

Що відомо про удар по кораблю "Аскольд" У тимчасово окупованому Криму 4 листопада ЗСУ завдали ракетного удару по суднобудівному заводу "Залив" у Керчі. Внаслідок атаки було пошкоджено судно-ракетоносій "Аскольд".

Українські військові підбили російський ракетоносій “Аскольд”. В Мережі вже з’явилися фото та відео успішної атаки.

Атакований в окупованій Керчі російський ракетоносій "Аскольд" – найсвіжіший корабель проєкту "Каракурт" із технологією "стелс".


0 коментарів

Comments


bottom of page