top of page
Пошук

Після невдалого штурму Одеси Росія відправила на ремонт корабель "Самум", що "не має рівних"


В окупований Севастополь доставили пошкоджений ракетний катер агресора. За заявами окупантів щодо ударного потенціалу він "не має рівних". Повідомляє 24 канал.


Повідомляють, що у ніч проти 8 березня огляд пошкоджень корабля проводили з води катерами з підсвічуванням прожекторами.Що відомо про російський корабель


"Самум" є судном на повітряній подушці що входить до складу 41 бригади ракетних катерів та є найбільшим у своєму підкласі на практиці російського та світового кораблебудування швидкохідним бойовим кораблем, що використовує гідродинамічну платформу, він є катамараном з аеростатичним повітряним розвантаженням. За заявами агресора щодо ударного потенціалу він "не має рівних", з урахуванням його великої швидкості.


Зверніть увагу! Після цієї болісної втрати агресора зранку 8 березня авіація Чорноморського флоту була піднята у повітря та спрямована у бік Одеси.


Додамо, що зранку 7 березня стало відомо, що підрозділи морської піхоти Військово-Морських Сил України підбили ворожий корабель у Чорному морі.


0 коментарів

コメント


bottom of page