top of page
Пошук

Путін розпочав репресії проти служби ФСБ, яка забезпечувала його даними щодо політичної ситуації в У


Президент Росії Володимир Путін розпочав репресії проти так званої 5-ї служби ФСБ. Саме вона напередодні війни забезпечувала Путіна даними щодо політичної ситуації в Україні. Повідомляє СЛОВО І ДІЛО з посиланням на російське видання «Медуза» та журналістів Андрія Солдатова та Ірину Бороган.


5-та служба (офіційна назва — Служба оперативної інформації та міжнародних зв'язків) займається зв'язками ФСБ із закордонними партнерами, у тому числі з американськими відомствами. Усередині служби є Департамент оперативної інформації, який виконує функції зовнішньої розвідки ФСБ.


За словами журналістів, ця служба відповідала за надання Путіну інформації щодо політичних подій в Україні напередодні вторгнення. «І схоже, через два тижні війни до Путіна нарешті дійшло, що його просто ввели в оману: 5-та служба, боячись роздратувати керівника, просто постачала його тим, що він сам хотів почути», – пише видання.


За інформацією джерел, керівництво відділу – Сергій Бесєдін та його заступник – поміщено під домашній арешт. Серед причин називають нецільове використання коштів, виділених на операції, а також погану розвідувальну інформацію. Офіційного підтвердження цих відомостей немає.

0 коментарів

Comments


bottom of page