top of page
Пошук

Посол у США пояснила, чому Зеленський скасував промову перед сенаторами


pravda.com.ua

Посол України в США Оксана Маркарова пояснила, чому президент Володимир Зеленський скасував онлайн-брифінг для американських сенаторів, під час якого мав розповісти про ситуацію на фронті та потреби у зброї. Як повідомляє "Європейська правда", про це вона сказала в ефірі телемарафону.


За словами Маркарової, у Конгресі була запланована ціла низка внутрішніх брифінгів і на одному з них мав виступити Зеленський.


Однак виступ скасували, оскільки там обговорювали не тільки питання України, а й внутрішні американські проблеми, додала посол.


"Нічого катастрофічного насправді не сталося… Була ідея взяти участь в одному з кількох брифінгів, якби було можливо долучитися…Однак саме тому, що на них обговорювалися не тільки питання України, а й внутрішні питання, тому ми сьогодні не брали таку участь", – зазначила вона.


Зеленський мав виступити перед американськими сенаторами на закритому брифінгу за допомогою захищеної відеоконференції, аби поінформувати їх про стан війни в Україні та необхідність підтримки Києва.


Однак напередодні лідер демократичної більшості в Сенаті США Чак Шумер оголосив, що Зеленський скасував виступ перед сенаторами. За словами Шумера, "щось сталось в останню хвилину".


0 коментарів

Commenti


bottom of page