top of page
Пошук

Попри рашистські антиукраїнські заяви Гундяєва, Митрополит Онуфрій продовжує його поминати


Незважаючи на затверджені на нещодавньому соборному з’їзді під головуванням очільника РПЦ Кирила Гундяєва відверто неправдиві, фашистські й антихристиянські заяви, які фактично є закликом до геноциду українського народу, Митрополит Онуфрій продовжує його поминати за Божественною Літургією. Повідомляє RISU.


Відповідне відео з недільного Богослужіння, яке відбулося 31 березня, в день свята собору усіх преподобних отців Києво-Печерських, опублікував на своїй сторінці у Facebook священик Православної Церкви України Анатолій Куліш, повідомляє сайт "Україна Православна".


При цьому очільник Московського Патріархату в Україні не поминає Вселенського Патріарха, який неодноразово прямо осуджував російську збройну агресію проти України, а також Олександрійського Патріарха та Предстоятелів Кіпрської й Елладської Церков, адже вони визнали ПЦУ.


За допомогою відповідних фрагментів відео священик порівняв як цього дня звершували поминання Предстоятелів Помісних Церков Митрополит Епіфаній (ПЦУ) та митрополит Онуфрій (УПЦ МП). Виявилося, що всупереч розповсюджуваним в середовищі УПЦ МП твердженням, Митрополит Епіфаній не поминає Кирила Гундяєва.


Водночас Митрополит Онуфрій таке поминання звершує, вказуючи, що влада Кирила нібито поширюється на усю територію древньої Русі.


"Цим самим він фактично підтримує агресивні зазіхання Гундяєва і, відповідно, росії, на територію Україну, її народ, Церкву, історію та культуру", - пише священик Анатолій Куліш.

Наразі відповідний допис священика, де він поширив відео порівняння поминань, у соцмережі заблоковано через "порушення стандартів спільноти".


Коментуючи допис о. Куліша, митрополит ПЦУ Євстратій (Зоря) написав: "У автора початкового допису отця Anatoliy Kulish це відео порівняння поминань боти забанили, наскаржившись у партком. Але правду - не забанити. Дивіться і поширюйте!"0 коментарів

Comments


bottom of page