top of page
Пошук

Поліція оштрафувала організаторів хресного ходу до Банченського монастиря УПЦ МП


У Чернівецькій області поліція склала адміністративні протоколи на організатора та співорганізаторів хресного ходу до Банченського чоловічого монастиря. Хода вірян УПЦ МП вирушила до релігійного комплексу 23 травня. Однак її зупинили поліцейські і пояснили, що через воєнний стан будь-які піші прощі заборонені. Повідомляє RISU.


У відділі комунікацій управління Нацполіції в Чернівецькій області повідомили ZAXID.NET про те, що правоохоронці дійсно зафіксували факт організації хресної ходи вірян УПЦ МП, а після того щодо організатора та співорганізаторів склали адміністративні протоколи.


«Рішенням ради оборони Чернівецької області від 12 серпня 2022 року заборонено проведення хресних ходів. Відносно організатора та співорганізатора хресної ходи складені адміністративні матеріали за статтею 185-1 (порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій) Кодексу України про адміністративні порушення. Разом з тим, поліцією забезпечено публічний правопорядок та безпеку дорожнього руху», – зазначили для в управлінні Нацполіції в Чернівецькій області.


Пізніше на сторінці у Facebook Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ МП зазначила, що піший хресний хід до Вознесенського Банченського чоловічого монастиря переносять на 2024 рік, якщо буде скасовано воєнний стан.


«На жаль, у зв’язку з продовженням війни в Україні традиційний щорічний хресний хід до чоловічого монастиря на честь Вознесіння Господнього села Банчени Герцаївського району Чернівецької області переноситься на наступний рік, якщо буде відмінено воєнний стан», – написали на сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП.


0 коментарів

Comments


bottom of page