top of page
Пошук

Польща вкотре піднімала авіацію через ракетні обстріли Росією УкраїниПольща вранці 13 січня приводила авіацію до стану бойової готовності з огляду на ракетні обстріли Росією території України. Про це сповістило Оперативне командування польських Збройних сил, пише "Європейська правда".


Авіація Польщі та союзників була задіяна з огляду на "підвищену активність дальньої авіації Російської Федерації, пов’язану з намірами завдати ударів по території України".


У зв’язку з "необхідними процедурами для забезпечення безпеки повітряного простору Польщі" жителів країни, зокрема на південному сході, попереджали про підвищення рівня шуму.


Через деякий час у зв’язку зі зниженням рівня загрози авіація Польщі та союзників повернулась до стандартних дій, оголосили в Оперативному командуванні польських ЗС.


"Польська армія постійно моніторить ситуацію на території України та залишається в постійній готовності до забезпечення безпеки повітряного простору Польщі", – підкреслили там.


Генштаб Польщі 29 грудня заявив, що повітряний простір країни порушила російська ракета. Польські військові з'ясували, що ракета залетіла на 40 кілометрів углиб Польщі й через три хвилини повернулась в Україну. 


У ніч проти 13 січня росіяни завдали ракетного удару по Україні, застосувавши 40 цілей – крилаті, аеробалістичні, балістичні, авіаційні, зенітні керовані ракети та ударні дрони.


Вісім цілей були знищені протиповітряною обороною України, більшість – не влучили завдяки роботі українських систем радіоелектронної боротьби.


0 коментарів

Comments


bottom of page