top of page
Пошук

"Питання честі": у ГУР пообіцяли знайти винних у розстрілі бійця ЗСУ (відео)


Фото: УНІАН | У ГУР МО дали обіцянку розібратися з черговим воєнним злочином РФ.

Представник української розвідки Андрій Юсов також зазначив, що за допомогою вбивства бійця ЗСУ росіяни намагалися деморалізувати наших громадян, але посилили ненависть до РФ. У Головному управлінні розвідки України пообіцяли знайти винних у розстрілі воїна ЗСУ російськими окупантами. Про це в ефірі телемарафону заявив представник спецслужб Андрій Юсов. Повідомляє Фокус.


За його словами, зараз почалася робота над тим, щоб знайти винних у розстрілі беззбройного українського полоненого. Російські окупанти спеціально опублікували в мережу ролик, щоб деморалізувати українців, але досягли зовсім іншої реакції. Це додало лише ненависті до РФ як серед українських військових, так і серед мирного населення, зазначив Андрій Юсов.


"Росіяни свідомо записали цей злочин на відео і свідомо його оприлюднили. Це ті акти геноциду, яких ширити не соромляться і публічна політика цього режиму, і цієї так званої армії", — висловився представник розвідки.


У ГУР МО розпочали розслідування військового злочину та пообіцяли знайти авторів резонансного ролика, які й застрелили українця. Російські окупанти понесуть повну відповідальність і це питання честі.

0 коментарів

Comments


bottom of page