![](https://static.wixstatic.com/media/4e722e_b687abbdec4d47598cc15037b8d6a857~mv2.png/v1/fill/w_49,h_27,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4e722e_b687abbdec4d47598cc15037b8d6a857~mv2.png)
Загроза обстрілів дронами-камікадзе для жителів Київської області з боку Росії залишається високою. Про це у своєму Telegram написав голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у четвер, 5 жовтня. Повідомляють Українські новини.
Кулеба повідомив, що російські терористичні війська продовжують з повітря атакувати мирні міста України та цієї ночі вперше завдали удару по Київщині дронами-камікадзе.
"Тому звертаюсь до кожного. Загроза обстрілів залишається. Закликаю не ігнорувати сигнали повітряної тривоги й ходити в укриття. Це дуже важливо. Завдяки своєчасному реагуванню на сигнал тривоги вдається уникнути загрози загибелі громадян", - підкреслив очільник ОВА.
Також Кулеба нагадав, щоб жителі не фотографували й не знімали пошкоджені об'єкти інфраструктури.