top of page
Пошук

Одна із сурдоперекладачок Нацвідбору на Євробачення-2024 виявилася фанаткою Московського Патріархату


Національний відбір на Євробачення-2024 в Україні був інклюзивним, тож для людей із вадами слуху всі пісні, а також коментарі учасників, суддів, ведучих і так далі перекладали жестовою мовою дві сурдоперекладачки. Одна з них – Ольга Буназів.


Яким же було розчарування єврофанів, коли вони дізналися, що Ольга – палка фанатка УПЦ МП, повідомляє RISU з посиланням на OBOZ.UA.


На це звернули увагу користувачі мережі, які проаналізували сторінку Буназів в Instagram. Довго шукати не довелося – першим, що впадає в око, коли заходиш у профіль сурдоперекладачки, це ціла серія stories під назвою УПЦ.


"Неоднозначну" позицію перекладачки жестової мови уже активно обговорюють у мережі Х (колишній Twitter).


Один із користувачів написав: "Отож, це Ольга Буназів. Вона толерує р*сню, цитує очільника Московського патріархату, порівнює Епіфанія самі знаєте з ким... Одна із двох перекладачок жестової мови Євробачення топить за Московський патріархат і постить от таку дичину "водія зупинили і на утилізації у Бахмуті".


Буназів з березня 2023 року активно сповіщає майже 8 тисяч своїх підписників стосовно того, яка "канонічна" та "свята" Церква Московського патріархату. Дівчина щиро вірить, що УПЦ МП ніяким чином не повʼязана з Росією, тож на неї не можна скидувати "всі гріхи". Разом із тим Ольга зневажливо ставиться до ПЦУ, коли пише всі літери цієї абревіатури з маленької літери.


"В Україні є УПЦ та пцу. В УПЦ блаженішого Онуфрія обирав український народ та священство. В пцу Варфоломій самопроголошений блаженнійший, його ніхто не обирав. Далі просто, пцу обʼедналось з владою, і жадають знищити УПЦ. Поширюючи брехливі чутки, що ця парафія: працює на москву, служить рос. мовою, всі свої кошти відправляє в росію... Ніколи цього не було. Існували відносини, ми ж суміжні держави, намагались якось налагодити, щоб все в нас будо добре, і в храмах почитали імʼя патріарха Кирила. 3 початком повномасштабного вторгнення УПЦ, побачивши справжне лице ворога, розірвало усілякі звʼязки", – переконана Ольга.


Крім того, вона регулярно публікує заклики до збереження Московського Патріархату та стверджує:

"Чим більше нас гонять, тим більше нас збирається. Забирають храми, зупиняють та конфіскують паломницькі автобуси, погрожують кримінальною відповідальностю, але люди приходять і моляться просто неба біля храму! Люди нічого не бояться, тому що вони ні в чому не винні, а ось ті хто чине це беззаконня, вас дуже шкода, тому що вам ще ставати перед судом Божим".


Реагучи на слова Ольги, користувач мережі зауважив: "Шановна, а коли московський патріархат відповість за переховування ФСБ, за російські паспорти, за зберігання і контрабанду зброї та інші святі справи? Ольго, я б тобі радив повчити історію, звідки бере свої витоки МПЦ, чому вони не канонічні, як відбирались у нас храми, як москальня молилась за Сталіна і як гебісти у рясах служби проводили".


0 коментарів

댓글


bottom of page