top of page
Пошук

На Хмельниччині ще одна парафія перейшла до ПЦУ


На Хмельниччині парафія Свято-Покровської парафії села Адамівка Хмельницького району вийшла з підпорядкування УПЦ (що в єдності з МП) та приєдналася до Православної Церкви України. Про це у Фейсбуці повідомляє Хмельницька єпархія ПЦУ. Повідомляє Духовний фронт України.


«Православна Церква України на Хмельниччині поповнилась ще однією парафією. 1 вересня 2023 року, в Єпархіальному управлінні Хмельницької єпархії, єпископ Павло прийняв уповноважених громадою парафіян Свято-Покровської парафії села Адамівка Хмельницького району Хмельницької області», – йдеться у повідомленні.


Згідно з повідомленням, після проведення загальних зборів вказана релігійна громада переважною більшістю голосів парафіян ухвалила рішення про вихід з підпорядкування московському патріархату та приєднання до Православної Церкви України.


Зазначається, що на прохання людей керуючий Хмельницькою єпархією – єпископ Павло офіційно прийняв парафію до складу ПЦУ та засвідчив це відповідним документом.


Додамо, на Хмельниччині з 11 по 18 серпня 2023 року зареєстрували статути чотирьох релігійних громад Православної Церкви України, які раніше підпорядковувалися УПЦ Московського Патріархату. Загалом, починаючи із 2014 року, на Хмельниччині до ПЦУ перейшли понад 250 релігійних громад та 20 священиків УПЦ МП.


0 коментарів

Kommentare


bottom of page